Tekliflerinizi Bulutta Yönetin

JETRACT, size 2 seçenek sunar. Teklifi tedarikçiniz de girebilir, siz de girebilirsiniz. Düzenli çalıştığınız tedarikçileriniz ile e-teklif çözümünü kullanarak hatada 1 gününüzü boşa çıkarabilirsiniz.

Demo İste Video İzle

JETRACT, size 2 türlü teklif çözümü sunar. İsterseniz tedarikçileriniz tekliflerini sistem üzerinden iletir, isterseniz siz geleneksel yöntemle topladığınız teklifleri sisteme girer ve takip edersiniz.

Nasıl Çalışır?

Taleplerinizi Doğru Tedarikçilere İletin, Hızla Onaya Sunun

JETRACT, kurumsal bilgi hafızanızı oluşturmanızı sağlar. Hangi ürünleri hangi tedarikçiden tedarik ettiğiniz, zaman içinde sistemde önerilmek üzere kaydedilir. Tek tıkla tedarikçilerinizi bilgilendirebilir, tekliflerini topalayabilir, raporlayabilirsiniz.

Oluşan Talepler,

İlgili personelin dikkatine sunulur. Bunu talebi açan kişi de belirleyebilir, satınalma yöneticisi de. İlgili personel talebi anında inceleyebilir, excel olarak indirebilir veya düzenleyebilir.

İlgili personel,

Talebi 2 şekilde teklife çevirebilir. Teklifi Personel Girsin diyerek, geleneksel yöntemle topladığı teklifleri sisteme işleyebilir. Teklifi Tedarikçi Girsin seçeneği ile tedarikçileri sisteme davet edebilir, onların direk teklif vermesini sağlayabilir.

Teklif Gir

İlgili kategoride hangi tedarikçilerle çalışıyorsanız Bir liste olarak ekranda belirirler. Firmayı seçip birim fiyatlı teklifini sisteme girebilirsiniz.

Elektronik Teklif Toplama

Son teklif tarihi belirlediğinizde tedarikçilere e-posta ile bilgilendirme gider, sistemde çevrimiçi olarak tekliflerini iletirler.

Vakit Kazanın

Tek tıkla taleplerinizi teklife çevirin.
Hızlı, doğru, standart.

Raporlayın

Tüm süreci şeffaflaştırın.
Her veriyi raporlayın.

Ürün Özellikleri

  • Anlık Bildirimler

    Pop-Up, SMS ve E-Posta bildirimleri ile ekibi hep güncel tutun.

  • Otomatik Veri Girişi

    ERP, Excel ve muhasebe programlarından verilerinizi JETRACT'e entegre edin.

  • Anlık Mesajlaşma

    Sistemdeki mesajlaşma modülü ile iletişimi tek yerden yönetin. Ekibinizle iletişimi koparmayın.

Teklif Yönetimi aşamasını netleştirdiğimize göre Onay Süreci'ne devam edebiliriz!

ONAY SÜRECİ