Sözleşme Hazırlamanın
En Kolay Yolu

Aslında 5-6 tip sözleşmeyi, farklı firmalarla imzalıyor, sadece birkaç maddeyi değiştiriyorsunuz. JETRACT, size şablon sözleşme çözümünü sunuyor. Sözleşme şablonunuzu, bir defaya mahsus sisteme yüklüyor, değişken bölümleri belirtiyorsunuz. Sonrasında 10 saniyede sözleşme oluşturabiliyorsunuz.

Demo İste Video İzle

Sözleşmelerinizi Standartlaştırın

Bakım, yenileme ve takip aşamalarında vakit kazanmak için sözleşmelerinizin tek tip olması büyük avantaj sağlar. JETRACT, size her müşteri / tedarikçi / yüklenici / danışman / kiracı ile aynı sözleşmeyi yapabilmenizi sağlayan bir çözüm sunuyor.

Nasıl Çalışır?

Sözleşmelerinizde Değişen Bölümleri Belirleyin

Sözleşme metninde, her sözleşmede değiştirdiğiniz bölümleri belirtmeniz gerekir. Sonrasında Firma, Sözleşemeye Taraf Olan Firma ve Projenizi seçtiğiniz zaman, sözleşmeniz otomatik oluşur. Sistem, değişkenleri veri tabanından toplar ve sözleşmeyi oluşturur.

Öncelikle,

Sözleşmede değişen bölümleri belirlemeniz gerekmektedir. Değişen kelime veya kelime öbeklerinin ne olduğu açıklayıp, şablonu kaydediyoruz.

İstediğiniz tüm biçimsel değişiklikleri editörde ayarlıyorsunuz. Çıktı alıp imzalanacak şekilde sisteme tanımlıyorsunuz.

Ek Dosyaları Belirleyin

Hangi sözleşme türü hangi ek dosyaları gerektiriyorsa, bunu da ön tanımlı hale getirin. Unutulan, eksik ek dosya kalmasın.

Otomatik Bilgilendirin

Sözleşme hangi aşamadayken, kimin nasıl bilgilendirileceğine karar verin. İmza aşamasında ilgili kişilere, takip aşamasında farklı kişilere istediğiniz e-postayı /SMS’i otomatik gönderin!

Tek Tıkla Sözleşme Oluşturun

Aynı metni değiştirmekten sıkılmadınız mı? Ön tanımlı akış, ek ve sözleşme yönetimi sayesinde 5 saniyede sözleşme hazırlayın.

Raporlayın

Hangi tip sözleşmede, hangi onay hangi dosya ve hangi yorumlar gerekiyorsa tanımlayın, süreci otomatikleştirin.

Ürün Özellikleri

  • Anlık Bildirimler

    Pop-Up, SMS ve E-Posta bildirimleri ile ekibi hep güncel tutun.

  • Bulut Teknolojisi

    Tüm sözleşmeleriniz tek yerde saklanır, istediğiniz zaman erişip, inceleyebilirsiniz.

  • Döküman Havuzu

    Tüm belgeleriniz, şartnameler, çizimler tek yerde saklanır. Belgeleri aramakla uğraşmayın.

Şablon Sözleşme çözümünü incelediğinize göre, hemen Sözleşme Taslağı’na göz atın!

Sözleşme Taslağı