Her Yerden Onaylayın

Senenin 2017 olduğunu unutmayalım. Teknoloji size çok fazla fırsat sunuyor, JETRACT de bunlardan biri. Telefon, tablet, dizüstü, masaüstü bilgisayar farketmez. İnternete bağlı olduğunuz her yerde, her cihazdan ve her zaman onay sürecinizi yönetebilirsiniz.

Demo İste Video İzle

JETRACT, teklifler girildiğinde Mukayese Tablosu oluşturur. Tanımlanan onay sürecine göre yetkililere mail atmaya başlar. Mail şablonunda Excel formatında Mukayese ve Onayla butonu bulunmaktadır. Kolay, sade, hızlı.

Nasıl Çalışır?

Teklifleri İnceleyin, Onay Verin.

JETRACT, kurumsal bilgi hafızanızı oluşturmanızı sağlar. Hangi ürünleri hangi tedarikçiden tedarik ettiğiniz, zaman içinde sistemde önerilmek üzere kaydedilir. Tek tıkla tedarikçilerinizi bilgilendirebilir, tekliflerini topalayabilir, raporlayabilirsiniz.

Teklifler işlendikten sonra, Mukayese Tablosu program tarafından hazırlanır. Hangi tedarikçiden alımı gerçekletirmeyi düşünüyorsanız seçip, Onaya sunabilirsiniz.

Onay Süreçleri Dinamiktir

İstediğiniz kadar farklı onay süreci ve akış belirleyebilirsiniz. Tek tıkla onaya sunabilir, sürecin ne aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

Kolaylıktan Gelen Güzellik

İlgili kişilere sadece bir e-posta gider. Bu e-posta verilen tekliflerin karşılaştırıldığı bir Mukayese Tablosu içerir, sunulan teklifi belirtilir. Daha önce verilen tüm onaylar da görünür, yetkili kişiye sadece karar vermek kalır.

Tek Tıkla Onay

Yetkili kişi onayını verdiği zaman, ilgili personel e-posta ile bilgilendirilir. Sonu gelmeyen e-posta döngülerine gerek kalmaz.

Erişilebilir Olun

Bir mukayeseyi onaylamak için ofiste olmanıza gerek yok. İnternet bağlantısı varsa, onaylayabilirsiniz!

Vakit Kazanın

Onay süreçlerini takip etmekten Hareket edemez hale gelinir. JETRACT, her şeyi sizin için takip eder.

Ürün Özellikleri

  • Anlık Bildirimler

    Pop-up, SMS ve E-posta bildirimleri ile ekibi hep güncel tutun.

  • Eğitim/Danışmanlık

    Sistem o kadar kolay ki, eğitim veya danışmana gerek yok. JETRACT'in kullanımı çok kolay.

  • Bulut Teknolojisi

    Kurulum yok, erişilebilirlik var. Her yerden, cihazdan inceleyin, onay verin.

Onay Süreci aşamasını netleştirdiğimize göre Sipariş Takibi'ne devam edebiliriz!

SATINALMA SİPARİŞİ