Satınalma Veriminizi Arttırmak İçin Çalışıyoruz

En iyi satınalma ekipleri ile birlikte çalışarak
onlardan aldığımız geri bildirimizle en iyi ürünü geliştiriyoruz.

Kilometre Taşlarımız


ARGE Firması

4691 sayılı kanun gereğince, Bilim ve Sanayi Bakanlığı tarafından onaylanmış ve desteklenen yerli ve milli bir ARGE firmasıyız.


Melek Yatırım

Mart 2017 tarihinde Galata Business Angels ve Istanbul Startup Angels ağlarından yatırım alarak büyümemizi ivmelendirdik.


İhracat

Bugün Türkiye haricinde Almanya, Cezayir, Irak, Bulgaristan, Yunanistan ve Romanya'da ürünümüz kullanılmaktadır.

Hakkımızda

Talep yönetiminden onay sürecine, e-ihaleden ödeme takibine kadar uçtan uca bir platform sunar. JETRACT, ERP ve Muhasebe programları ile entegre olabilen, bulut tabanlı bir yazılımdır.

Raporlama, arşivleme, operasyonel işlerin yoğunluğu, onay takibi ve tedarikçi yönetimi süreçlerinin verimsizliğini ortadan kaldıran e-satınalma çözümü ile hızlı bir büyüme yakalayan JETRACT, Bilgi Güvenliği ve Entegrasyon konusunda uzman ekibi ile kurumsal firmalar ile çalışma konusunda yetkindir.

JETRACT, her gün 2.000 'in üzerinde profesyonel tarafından kullanılmakta, verimliliği arttırarak bu şirketlere vakit ve maliyet avantajı sağlamaktadır. Lisans Kiralama Modeli ile hizmet veren JETRACT yatırım maliyeti gerektirmez, bulut altyapısı sayesinde tüm doküman, veri ve raporlarınıza istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin En Kullanışlı
Satınalma Yazılımını Geliştirdik

Tanıtıcı videoyu izleyin

Satınalma yöneticilerinin geri bildirimleri ile geliştirilen ürünümüz, edindiğimiz her yeni müşteri ile daha da gelişiyor.


Stratejik satınalma yapmanız için yazılım geliştiriyoruz.

Satınalma departmanlarının, kurumların gizli kar sağlayıcıları olduğuna inanıyoruz. Operasyonel işlerinizi, yazılıma yaptırıyoruz.

Detaylı Bilgi

Otomatik Oluşan

  • Mukayese Tabloları
  • Sipariş Formları
  • İhale Raporları
  • Harcama Analizleri
  • Tasarruf Raporları

15 Gün Ücretsiz Deneyin

İlk ihalenizi ücretsiz gerçekleştirin, tasarruf etmeye bugün başlayın.