İhalelerinizi Dijital Ortama Taşıyoruz

Şeffaf, hızlı ve kolay. Tedarikçilerinizi elektronik ortamda buluşturun, rekabet ortamından faydalanarak verimli ihaleler gerçekleştirin. Farklı ihale seçenekleri, yüksek tasarruf oranları.

Demo İste Video İzle

Geleneksel yöntemlerle gerçekleştirdiğiniz ihaleleri, dijital ortama taşıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile hem size hem tedarikçilerinize gerekli tüm eğitim ve desteği sağlıyor, bu aracı bir hizmet olarak sunuyoruz. Sizin için özelleştirilmiş bir sistemde, sizin istediğiniz formatta e-ihale hazırlıyor, tedarikçilerinizi sisteme entegre edip ilk tekliflerini alıyor sonrasında çevrimiçi ihaleyi gerçekleştiriyoruz.

Nasıl Çalışır?

Oturduğunuz Yerden, İhale Gerçekleştirin.

JETRACT size üç çeşit ihale yöntemi sunar. Siz de şirketinize en uygun olanı belirleyip, tedarikçilerinizi davet edip, dilediğiniz tarih ve saatte ihale gerçekleştirirsiniz. Sonuç olarak da en karlı satın alımı gerçekleştirerek şirketinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz.

Vakit Kazanın

İhaleyi kurguladıktan sonra, ihale otomatik gerçekleşir, siz isterseniz takip edersiniz, isterseniz sadece Mukayese Tablosu ve raporu incelersiniz. Geleneksel yöntemle tur tur teklif topladığınız 8 katılımcılı bir ihale yaklaşık 3 saatinizi alırken, e-ihale ile 40 dakikada hiç sorunsuz gerçekleşebilir.

Tasarruf Edin

Tedarikçileriniz türüne göre değişmekle birlikte kıyasıya rekabete girerler. Düzenli olarak iskonto yaparak devam ettikleri e-ihale sonunda siz optimum fiyatı aldığınıza emin olabilirsiniz. Tek belirleyici faktör fiyat olmadığı için sistem sizi en düşük teklifi veren firma ile çalışmaya zorlamaz.

Şeffaflığı Arttırın

İhale sırasında tedarikçiler dinamik olarak sıralamalarını görürler. İhale türüne göre diğer teklifleri bile görebilir, buna göre iskonto verebilirler. İhale öncesinde ve sırasında kurulan tüm iletişim, her tedarikçiye iletilir. Bu sayede adil bir bilgilendirme süreci yönetmiş olursunuz. Şartname, ek dosya, çizim gibi tüm gerekli dokümanlar tüm tedarikçiler tarafından erişilebilir.

İş Yükünüzü Azaltın

E-ihale yapacağınızı belirttikten sonra tedarikçilerinizin, elma ile elma durumunda olduklarından emin olmanız gerekir. Eğer her katılımcı aynı pakete teklif verdiğinin farkındaysa, tüm süreci biz yönetiriz. Eğitim, sisteme girişlerinde destek, ihale sırasında teknik destek ve operasyonel destek tarafımızdan verilmektedir.

Raporlayın

Kimler davet edildi, kimler katıldı? Ortalama ne kadar iskonto verildi? A Firması bugüne dek ne kadar iskonto yaptı? Hüseyin Öztürk ortalama ne kadar tasarruf sağlıyor? sorularına 1 dakikada cevap verebilir, raporları 20 saniyede alabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Anlık Bildirimler

    Pop-up, SMS ve E-posta bildirimleri ile ekibi hep güncel tutun.

  • Döküman Havuzu

    Tüm belgeleriniz, şartnameler, çizimler tek yerde saklanır. Belgeleri aramakla uğraşmayın.

  • Bulut Teknolojisi

    Kurulum yok, erişilebilirlik var. Her yerden, cihaz inceleyin, onay verin.

"Bizim sektöre uymaz!" diye düşünmeyin, ilk ihalenizi ücretsiz gerçekleştirin.

Demo İste